Menu
Your Cart

Hakkımızda

15 Haziran 2017 tarihinde temelleri atılan NORTHLİNE İLAÇ ve KOZMETİK firması kuruluş aşamasını tamamlamış ve sektöre hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşumuz 2017 tarihli ama kurucularımız sektöre 1990 yılın da girerek Türkiye nin sayılı Ulusal ve Uluslararası firmalarında Tıbbi Tanıtım Mümessilliği, Bölge Müdürlüğü, Satış Müdürlüğü ve Ticaret Müdürlüğü görevlerini yaparak bir çok başarıya imza atmışlardır. Ve bu çok başarılı geçen çalışma hayatlarını NORTHLİNE İLAÇ ve KOZMETİK firmasını kurarak taçlandırmışlardır.

Amacımız Uluslararası bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek etik kurallara uygun takviye edici gıdalar üretmektir.

Amacımız Uluslararası bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek etik kurallara uygun takviye edici gıdalar üretmektir.İnsanların yaşam kalitelerini arttırmak ve İnsanlarımızın en kaliteli ürünlere ulaşabilmesini sağlamaktır.

Bu hizmetlerimizi yerine getirirken Tıbbi etik değerlerden ödün vermeden Hastaların ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp onlara cevap verebilecek ürünler üretmek ve İnsanlarımızın en kaliteli ürünlere ulaşabilmesini sağlamak ana hedefimizdir.

SAĞLIKTA YENİ ÇİZGİNİZ.